לימוזינה לבת מצווה

 

השכרת לימוזינה לבת מצווה כוללת בתוכה סיבוב מלכותי לנסיכת בת המצווה ושבעה חברים נוספים. סיבוב באוטובוס לימוזינה או בלימוזינה לבת מצווה משלב בתוכו מוסיקה לבחירה + סרט או הופעה חיה אשר יוקרנו במסכי הפלזמה המפוארים המותקנים במכונית הלימוזינה או בלימו באס שתבחרו.

לאורך כל הנסיעה בלימוזינה יכובדו נסיכת בת המצווה וכל חבריה משתייה קלה ושוקולדים.

 

בסיום הסיבוב, הלימוזינה או במידה ובחרתם לימובאס אז רכב זה יגיע לאזור האירוע, שם תחכה לנסיכה קבלת פנים מהסרטים! – שטיח אדום ייפרש לפניה, הנהג יפתח לה את הדלת ויעזור לה לצאת בהושטת יד, לאחר מכן תצעד הנסיכה על השטיח האדום עד לפתח האולם.

 

אצלנו בקלאסיק לימוזין כל רכב פאר שתבחרו בין אם לימוזינה סטנדרטית או אוטובוס לימוזינה יאסוף את הנסיכה והחברים מהבית, מבית הספר, או כל מקום אחר אשר תבחר להיאסף ממנו יחד עם חבריה.

 

אם שכרתם אצלנו לימוזינה או לימו באס דעו כי ישנה אפשרות להוסיף עצירה באמצע הסיבוב בפיצרייה, מקס ברנר, סינמה סיטי, באולינג או כל מקום אחר אשר נסיכת בת המצווה תהיה חפצה לעשות בו עצירה עם חבריה.

נוסף לכך קיימת האופציה להזמין שירותי לימו באס הרי זה אוטובוס לימוזינה המאפשר לחברים נוספים לקחת חלק בחוויה. אם רוצים להימנע מבחירת שבעת החברים ולהרחיב את חוג החברים המשתתפים לימו באס זו האופציה הטובה ביותר! 

 

 תקראו גם על השכרת רכבי יוקרה 

 

לימו באס
לימוזינות
לימוזינה לחתונה
לימוזינה